Emcionohet Sara, Merr Këtë Dhuratë Të Veçantë Për Lindjen E Vajzës


Emcionohet Sara, merr këtë dhuratë të veçantë për lindjen e vajzës.Sara dhe Ledri para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.Pas lindjes së vajzës, Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë nga Neë York për lindjen e vajzës.E këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/