Edona Publikon Foto Nga Kuzhina, Kaq Grua E Kujdesshme Është Ajo


Edona publikon foto nga kuzhina, kaq grua e kujdesshme është ajo.Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.Edona si duket ka nje pasion shume te madhe kuzhinen dhe nuk e le asnjehre mbas dore as pasionin e saj.Në foto e fundit ajo shihet nga kuzhina dhe duket se është shumë e zonja./ORAinfo/