Edona Llalloshi Publikon Imazhin Më Të Bukur Me Vajzën E Saj


Edona Llalloshi publikon imazhin më të bukur me vajzën e saj. Këngëtarja e mirënjohur kosovare Edona Llalloshi për vite me radhë e ka pasuruar tregun muzikore me hite të mëdha.

Duke qenë fytyrë e dashur dhe mjaftë e kërkuar nga fansat e saj, ajo po arrin të qëndrojë aktive me postimet e shumta që i bën në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”. Duke treguar edhe stilin e saj të veçantë, ajo së fundmi solli një imazh të bukur me vajzën e saj në ashensor. Të dyja bashkë nanë e bijë, po duken për mrekulli, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.