E Papritur/ Alketës I Del Skenari Dhe De.Gjenerohet, Vajzat I Bëjnë Të Papriturën Me Saimirin


Vivien dhe Silvana i dolën të dyja kundër mbrëmjen e sotme Saimirit.Mesa duket, vajzat në emisionin “Love Story”, një kopje e shëmtuar e “The Bachelor”, nuk i përqafuan skenarët e Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës.Saimiri ka puthur dy nga vajzat në takime që ka patur me ta dhe kjo gjë nuk i pëlqeu Vivien, kur djali tha se ato puthje janë thjesht stacion dhe jo destinacion.Kështu u shpreh dhe Silvana, e cila e kr itikoi për mënyrën se si u shpreh.Kaq mjaftoi që Robert Aliaj të dilte në krahun e Silvanës, shkruan meganews.al.

Ai tha se vajza ka të drejtë dhe s’duhet degj eneruar programi me akte të tilla.Kaq mjaftoi që Alketën ta linin nervat dhe të shprehej.“Program i deg jeneruar thuaji dikujt tjetër, se nuk zë vend këtu ajo fjalë”Vivien dhe Saimiri janë përfshirë në një sërë replikash, teksa 33-vjeçari në një moment u shpreh se i vjen keq që e shikon këtë ankesë nga Vivien, e cila e puthi natën e parë.Më tej ai i ka thënë 27-vjeçares së nëse nuk i pëlqen, mund të largohet nga spektakli.

Vivien: Ne nuk po ta llemi këtu. Besoj se secila nga vajzat duhet të merret pak seriozisht nga ana e Saimirit. Nuk jemi për tu t allur këtu. Dashuria është ndjenja më e bukur në jetë, nuk është aventurë televizive. Nuk kam ardhur për aventurë mediatike, nuk më intereson fare. Saimiri nuk është një trofe që ne duhet të marrim në fund.Saimiri: Po çuditem që kjo ankesë vjen nga Vivien kur ajo ishte e para që më puthi mua pa dashur unë fare.Vivien: E bëra për ty por edhe për veten time.Saimiri: Për mua një puthje nuk do të thotë asgjë. Nëse nuk të pëlqen mund të ikësh nga programi kur të duash.Dhe pikërisht pas këtij d ebati, Saimiri vendosi që ta largonte Vivien sonte nga emisioni.