Do rikthehet në ‘Përputhen’ apo jo? Shqipja merr vendimin e papritur


Disa dite me pare konkurrentja e shume folur ne “Perputhen”, Shqipe Hysenaj eshte perjashtuar nga produksioni pasi sjellja e saj dukej e papershtatshme. Mirepo ky vendim beri edhe me tej qe Shqipja te terheqi vemendjen e publikut e te mediave roze.

Sipas moderatores se programit Shqipes i eshte kerkuar qe te kerkoje falje publikisht dhe nderkohe ndjekesit kerkojne me ngul rikthim te saj ne emision. Por pas nje dileme ne instastory Shqipja ka deklaruar se nuk do te kthehet me pas