Do merrni një propozim të rëndësishëm, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopit: Por kuj des


Dashi;Nje problem ne planet e rendesishme te dites del ne kete periudhe dhe ju zbeh nje ceshtje ligjore apo aprovimi te rendesishem per nje udhetim te largetDemi;Sot do keni mundesine e nje clirimi ekonomik dhe kjo do ju qetesoj pa mase, por ne te njejten kohe dikush do perpiqet te pengoje ardhjen e parave drejt jush.

Binjaket;Nje propozim i rendesishem pune apo martese do ju gezoj pa mase dhe kjo do jete nje kthese e rendesishme ne jeten tuaj. Por kujdes se nje person xheloz mund te shpalle lufte.Gaforrj;Jeni ne nje moment te ngarkuar psikologjikisht dhe po prisni ne heshtje nje ndryshim apo nje kthese ne lidhje me punen tuaj. Mund te keni nje kundershtar qe kerkon t’ju marre suksesin apo kete ndryshim pozitiv.Luani;Do ndjeheni qe keni nevoje per nje lidhje erotike te qendrueshme dhe jeni gati sot te prisni nje moment te favorshem per te bere nje propozim, i cili do ndryshoj jeten tuaj, por do ngreje furtuna ne ambientin ku punoni apo ne shoqeri

VirgjereshaSot eshte dita ku duhet te merrni nje pozicion te rendesishem nese jeni person ne karriere apo prisni nje ngritje ne detyre. Kjo mund te shtyhet apo te behet e pasigurt nga nderhyrja e nje personi qe nuk e prinit te reagonte keq.Peshorja;Jeni te favorizuar ne plane e projekete dhe ne udhetime. Nje ceshtje ligjore e prapambetur mund te behet pak pengese nese nuk luftoni per te drejtat tuaja.Akrepi;Nje situate ekonomike duhet te zgjidhet dhe ju duhet te shpalleni personi i duhur tashme per te marre fitimet e nje bashkepunimi apo te nje talenti qe keni.Shigjetaret;Eshte moment i rendesishem sot ne jeten tuaj. Dikush do kerkoje te prishe nje moment shume ceremonial ne jeten tuaj personale. Nje martese apo nje bashkepunim i rendesishem fillon per ju

BricjapiNje prapaskene ne lidhje me punen do behet shkak qe ju do te lini nje pozicion te rendesishem pune qe kenidhe mund te ndjeheni jashte loje nese nuk perballeni menjehere.Ujori;Nje qellim i juaji do realizohet me sukses ne diten e sotme megjithese kane qene shume pengesat dhe personat qe ju kane penguar me energjine e tyre negativePeshqit;Jeni nje nga shenjat qe duhet te fitoni nje proces te rendesishem qe lidhet me punen dhe karrieren pavaresisht qe situatat i ngjajne nje beteje perpara jush.