Do mbeteni pa fjalë! Shikoni çfarë super vile paska Xhemi Shehu, vlen miliona lekë


Do mbeteni pa fjalë! Shikoni çfarë super vile paska Xhemi Shehu, vlen miliona lekë. Bukuroshja e ekranit Xhemi Shehu është një nga personazhet me të dashur për të gjithë publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetin social që nuk ka postuar edhe disa foto nga shtepia e saj.

Orinda Huta dhe bashkeshorti i saj Turjan Hyska ishin te ftuar kete here ne shtepine e Xhemit. Ne nje para fotove te postuara Xhemi eshte me Orinden dhe Migena Merdanin duke qeshur dhe duke festuar.