Cka Bene NAIM ABAZI Keshtut? Tenton Ta Puth Ne Gjoks Kete Kengtaren E Famshme


Cka bene NAIM ABAZI keshtut? Tenton ta puth ne gjoks kete kengtaren e famshme para publikut në emisionin e tij .
Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes.Në videon më poshtë këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore tenton ta puthë live në gjoks.