Burri Milioner Ia Mbush Dhomën Me Dhurata, Shikoni Reagimin E Adelinës


Burri milioner ia mbush dhomën me dhurata, shikoni reagimin e Adelinës.Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se i është mbushur dhoma e hotelit plot me dhurata.E këto si duket ia ka blerë burri i saj.Këtë moment Adelina nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/