Big Mama Shndërrohet Në Tjetër Person Pas Këtij Ndryshimi


Është këngëtare dhe moderatore mjaftë e njohur nga publiku shqiptar.Për vite më radhë ka arritur të korr mjaftë suksese, si në fushën e muzikës po ashtu edhe atë të moderimit, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë një femër e cila është mjaftë e guximshme, ajo ka arritur ti heq kilet e tepërta, gjë e cila na habiti të gjithëve duke u transformuar në një femër joshëse.E këto ndryshime duket se nuk kanë të ndalur.Së fundmi ajo ndau një imazh në llogarinë e saj me grim të rëndë e me thjerrëza në sy.“A jam un kjo sedi” Ishte mbishkrimi i imazhit, në të cilin as Bigi nuk po e njeh veten.