Bëni mashallah/ Eduarti publikon foton e ëmbël të Arbanës dhe Diellit nga materniteti


Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bene prinder te nje djali vetem nje dite me pare. Duket qe regjisori eshte ne qiellin e shtate dhe ishte ai vete qe e dha lajmin e bukur dje nepermjet nje postimi ne “Instagram”. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Eduarti publikoi nje foto me vogelushin teksa e mbante ne krah dhe bashkengjitur fotos shkruante “Lindi Dielli”. Duke na faluar te gjitheve disa doza dashurie per fillimin e kesaj te marte edhe mengjesin e sotem ai e ka nisur prane tij. “Miremengjes” shkruan Eduarti ne nje foto te postuar ne “Instastory” teksa shihet se ka kapur doren te birit.


Arbana pati treguar se emri i djalit do te jete shqiptar megjithate zgjedhja e ciftit ishte nje suprize per te gjithe. Ndersa moderatorja shkruajti “Nje Diell i vogel na shnderriti sot” ne foton ku shiheshin duart e saj dhe Eduartit te kapura me duart e Diellit.