Aurela Gace feston ditëlindjen e vajzës/ E uron me fjalë zemre: Je hiri i perëndisë


Sot TshtAure një ditë shumë e veçantë për Aurela Gaçen. Vajza e saj, Grace feston 9-vjetorin dhe këngëtarja e ka uruar publikisht me fjalët më të ëmbla.Aurela ka publikuar një foto të saj në Instagram, duke shkruar se e bija i ka ndryshuar jetën, pasi ajo i ka dhënë fillimisht statusin e nënës.

“9 vjet më pare erdhe në jetën tone, Grace, Hiri I Perëndisë .Prandaj te quajtëm kështu, sepse ardhja jote eshte bekim e hir per jetët tona. Më dhe statusin e nënës, më ndryshove jetën. Jetofsh e gëzofsh jetën, gëzimi ynë i parë!”, ka shkruar Aurela.Siç dihet këngëtarja është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail.