Atmosfere Festash/ Brenda Shtepise Se Xhemi Shehut, Ja Sa Bukur E Ka Arreduar Ajo Shtepine


Xhemi Shehu eshte nje nder moderatoret me te pelqyera si dhe nder me te spikaturat te showbizit shqiptar. Duke qene kohet e fundit moderatore e spektaktit ‘Portokalli’ Xhemi Shehu ka marre pelqimin e shume shqiptareve e me teper se 90% te audiences shqiptare.

Aq me teper qe ne rrjete sociale tashme Xhemi eshte teper aktive se bashku me mikeshen e saj Arbana Osmani, te dyja i shohim shpesh ne foto bashke, duke mbetur nje figure e pelqyer shume nga i gjithe publiku. Por ne kete periudhe prag fundviti Xhemi duket se e ka ndjere atmosferen e shndritshme te dritave me te cilat e zbukuruar edhe ne shtepine e saj, plot ngjyra.