Asnjehere Ne Publik/ Miriam Cani Pozon Me Vajzen , Me Te Njejten Veshje ,Ja Si Duket Bukuroshja E Vogel


Miriam Cani eshte nje nga kengetaret me te dashura te publikut shqiptar , por rrallehere per te mos thene asnjehere, nuk poston ne rrjetet sociale ,si instagram, foto te femijeve te saj.
Skenderaj

As Alban , nuk poston shpesh, por kesaj rradhe Miriami ka zgjedhur qe vajza e saj te jete pjese e projektit me te ri , ‘Mimi’.Ne fotot e rradhes te postuara ne rrjetin social instagram, nga kengetarja ,Miriam Cani, ne llogarine e saj, ajo ka pozuar ne nje foto me vajzen, e cila duket qe do jete ne krye te projektit me te ri te kengetares.

Dicka e vecante duket se si e ema si vajza , pra si Miriami dhe vajza e saj Ameli, jane te veshura te dyja me te njejtin fustan.Dime qe cifti Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jane prinder te dy femijeve , Ameli , vajzes , dhe Duam , djalit .