Andi E Zbulon Se Kush Ishte Shkak I Ndarjes, Ai Apo Dafina?


Andi e zbulon se kush ishte shkak i ndarjes, ai apo Dafina?. Andi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.Duke qenë aktiv në rrjetet sociale, ai përcillet pothuajse në çdo veprim që bën, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit, ai ka bërë buj me ndarjen nga e fejuara e tij, duke mos dhënë arsye konkrete se si erdhi puna deri këtu. Por, përmes postimit të fundit, lind dyshim se ky nuk ishte aspak fajtor për rastin, duke iu drejtuar Dafinës me këtë këngë. Për më shumë, ndiqeni videon në vijim, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.