Albani Dhe Miriami Sjellin Imazhin Më Të Ëmbël Familjar Për Festa


Albani dhe Miriami sjellin imazhin më të ëmbël familjar për festa.Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një çift tejet i dashur për publikun shqiptar.Ata përveç karrierës së tyre muzikore janë shumë të përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti nuk hezitojnë të jenë aktivë me postime në rrjete sociale.Sot, ata kanë publikuar një foto familjare në prag të festave të fundvitit.Ata nga pamjet duken shume te lumtur dhe qe po kalojne nje kohe mjafte te mire dhe e mbushur plot me dashuri./ORAinfo/