Aktori e puth në buzë live në emision, Kejvina Kthella nuk pyet, ngre dorën dhe(VIDEO)


Modelja e njohur per publikun, Kejvina Kthella ka qenë dje pjesë e emisionit “Shiko kush Luan”.Gjatë një sfide teksa Kejvina dhe Rina Balaj do të maskoheshin si mumje me letra higjienike, Rezart Veleshnja nuk ka lënë momentin ti kalojë.Ai ka qenë duke mbuluar fytyrën e Kejvinës me letër higjienike dhe ka përfituar nga rasti duke e puthur në buzë.Kejvina e ka gjuajtur dhe thjesht e ka kaluar me shaka këtë moment.Ndiqni pam jet pasi te kl ikoni ne re lkklame me video .