Aida Shtatzënë, Me Këtë Foto Këngëtarja Zbulon Gjithçka


Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live. Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E pas martesës u raportuar se ajo është shtatzënë. Por ky lajm duket se nuk është i vërtetë.Kjo pasi në postimin e fundit, Aida shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë. Barku i saj ‘petë’ zbulon se ajo nuk është shtatzënë.Sidoqoftë, në këtë pamje Aida po duket shumë joshëse. /ORAinfo/