Aferdita Dreshaj Me Familjen Po Shijojne Detin / Ja Si Duket Mamaja E Saj Si 20 Vjeçare


Afërdita Dreshaj tashme e ka lane muziken dhe jeton jashte vendin me bashkeshorin e saj.Dje ajo kaloi pak kohë me familjen e saj gjë të cilën e ndau me të gjithë ndjekësit në Instagram.

Ishte bashkë me disa miq, bashkëshortin dhe motrën e saj dhe një grua që po të mos e theksonte se ishte e ëma, thjesht do mendonim se ishte një nga mikeshat e saj.Edhe pse nena e saj ka nje fare moshe, duket aq në formë dhe rinore teksa pozoi për disa fotografi sa ishin në plazh e më pas gjatë drekës.Më poshtë mund të shihni fotot që Afërdita ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram.