Adelina Tahiri “digjеet” nga i nхehti, i thotë vetes çokollatë

Adelina Tahiri “digjеet” nga i nхehti, i thotë vetes çokollatë


Adelina Tahiri tashmë ka nisur pushimet verore në Turqi.Nga atje, ajo sjell imazhe atraktive në bikini, që në fokus padyshim ka linjat.Në një foto të postuar së fundi shihet teksa është djegur nga i nxehti.

Në përshkrimin e fotografisë ka thënë se duket si çokollatë.Adelina po kalon ne menyre perfekte pushimet e saj ne nje vend mjaft te nxehte dhe te bukur siq eshte Turqia por edhe prezenca e saj i jep me shume sharm ketij vendi perallor qe vizitohet shume nga turistat./Indeksonline/

HOME