Adelina Dhe Burri I Saj Në Zi, Humbin Një Person Shumë Të Dashur


Adelina dhe burri i saj në zi, humbin një person shumë të dashur.Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.Sot, Adelina përmes një postimi ka treguar se ajo dhe burri i saj kanë humbur një person shumë të dashur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/