A e bën për pasion apo…? Pasi ka ndërruar 3 burra Rudina ka një mesazh për burrin


Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, në një intervistë për “Shiko Kush Luan”, zbuloi se ish-deputeti Mark Frroku është më xheloz se ajo, por është Rudina që i bën më shumë supriza atij. Gjithashtu, ajo tregoi se i pëlqen të bëjë s.eks pasionant si edhe dashuri me përqafime me ish-deputetin, ndërsa iu drejtua me një mesazh duke i thënë: “E kam ndarë mendjen, të dua!”. Rudina Dembacaj u shpreh se në jetën e saj nuk është penduar për asgjë dhe nuk do dontë të ndryshonte të kaluarën, pasi në të kundërtën nuk do ishte këtu ku është aktualisht. Pjesë nga intervista:

Dasmë pr/ivate apo tradicionale? Rudina Dembacaj: Një tradicionale e kam bërë, kështu që e ka rradhën privatja. Je ti më xheloze apo ai? Rudina Dembacaj: Ai. Të gatuajë Marku për ty apo ti për Markun? Rudina Dembacaj: Me rradhë. I bën apo të bën më shumë surpriza? Rudina Dembacaj: I bëj. Dashuri me përqafime apo s.eks pasionant. Rudina Dembacaj: Të dyja. S.eks në mal apo në det? Rudina Dembacaj: Të dyja. Tek vetja nuk më pëlqen…

Rudina Dembacaj: Më pëlqen cdo gjë, jam perfekt. Nëse do e kapje mat të dashurin me një vajzë tjetër … Rudina Dembacaj: Do e lija. Nëse do ktheja kohën pas do ndryshoja … Rudina Dembacaj: Asgjë, përndryshe nuk do isha kjo që jam sot. Nëse do isha ish-partneri im do i thoja vetes … Rudina Dembacaj: Asgjë. Bëji tani një dedikim dashurie Markut? Rudina Dembacaj: E kam ndarë mendjen: Të dua shumë!