Tuesday, July 27, 2021
Leonora Jakupi Tregon Se Kur Do Të Martohet
HOME

Leonora Jakupi Tregon Se Kur Do Të Martohet

Leonora Jakupi ishte e ftuara e autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN”. Këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë një interviste mjaft speciale ku titujt e këngëve të saj…