Tuesday, July 27, 2021
Lajme shumë të mira vijnë nga Austria
HOME

Lajme shumë të mira vijnë nga Austria

Të hënën numri i pacientëve të infektuar me Covid 19 në Austri ka shënuar rënie të konsidrueshme, gati 50% në raport me një ditë më parë, transmeton albinfo.ch.Për herë të parë që disa muaj, numri…

Horoskopi ditor e hënë 30 nëntor 2020
HOME

Horoskopi ditor e hënë 30 nëntor 2020

Dashi;Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja kthehen në fushën sentimentale, përfitoni nga momenti i favorshëm.Demi;Një ditë e shkëlqyer po vjen. Kushtojini…